З початку року в Україні запустили нові біогазові установки загальною потужністю 24 МВт

У січні-вересні 2019 року в Україні ввели в експлуатацію 12 біогазових установок загальною потужністю 24 МВт.

Як зазначають у Держенергоефективності України, виробництво біогазу дозволяє утилізувати відходи агропідприємств, зменшувати обсяги сміттєзвалищ, генерувати електроенергію, виробляти органічні добрива для сільського господарства та скорочувати шкідливі викиди. 

Зокрема, за 9 місяців були встановлені 7 установок загальною потужністю 19МВт для переробки у біогаз органічних відходів, 5 установок загальною потужністю 5 МВт для збору біогазу і виробництва з нього електроенергії на полігонах твердих побутових відходів.

Станом на01 жовтня 2019 в Україні працюють біогазові установки загальною потужністю 70 МВт, з яких 47 МВт - на оргаганічних відходах, а 23 МВт - на звалищному газі.


В Україні запроваджено "зелений" тариф на електроенергію із біогазу на рівні 12,39 євроценти/кВт*год. Законом від 25.04.2019 No 2712-VIII, передбачено збереження діючого "зеленого" тарифу на електроенергію з біогазу до 2030 року, добровільну участь девелоперів таких проектів в аукціонах, можливість реалізації електроенергії із біогазу за аукціонною ціною впродовж 20 років.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка