З початку року Хмельницький на виробництві електроенергії зі звалищного газу заробив 170 тис грн

У січні-травні 2018 року Хмельницький заробив на виробництві електроенергії із звалищного газу 170 тисяч гривень.

На міському полігоні твердих побутових відходів комплекс з дегазації встановила компанія "БіогазЕнерджі", яку обрали в ході конкурсу рік тому, передає Сайт Хмельницького

Електричну енергію, яку отримують внаслідок спалювання видобутого біогазу, продають у загальну мережу за «зеленим» тарифом. Підприємство сплачує 13% з продажу електроенергії. Кошти надходять на спецрахунок КП "Спецкомунтранс".

Згідно з попередніми підрахунками, Хмельницький отримуватиме завдяки виробництву електроенергії із звалищного газу 2-2,5 мільйони гривень у рік.

За словами заступника міського голови Володимира Гончарука, у травні 2018 року на рахунок комунального підприємства "Спецкомунтранс" вже надійшло 170 тисяч гривень. 

«Раніше метан, який утворювався під час розкладання органічних відходів, призводив до виникнення пожеж, а тепер забезпечує додаткові надходження у бюджет, - каже він. - Ці кошти будуть спрямовані виключно на потреби сміттєзвалища».

Обладнання для дегазації міського полігону ТПВ обійшлося у 20 мільйонів гривень.

У 2017 році для визначення кількості і якості біогазу на хмельницькому сміттєзвалищі замовили експертизу в Інституті газу НАН України.

Дегазація міського сміттєзвалища Хмельницького є одним із елементів програми "Розумне довкілля". 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка