З наступного року Індія забороняє одноразовий пластик

До наступного року Індія заборонить використання більшої частини одноразового пластику в рамках своїх зусиль по скороченню забруднення, але експерти кажуть, що це - тільки перший крок до пом'якшення впливу на навколишнє середовище, пише CNBC.

Заборона на більшість видів одноразового пластику вступить в силу з 1 липня 2022 року. За словами еко-активістів для дотримання ефективності цієї заборони слід вирішити важливі структурні проблеми, такі як політика регулювання використання альтернативних пластмас, поліпшення переробки і більш ефективного управління сортуванням відходів.

До одноразових предметів відносяться пакети для продуктів, упаковка для харчових продуктів, пляшки і соломинки.

Однак, за словами Суніл Пандей, директора по навколишньому середовищу і управління відходами Інституту енергетики та ресурсів в Нью-Делі, багато пластику, використовуваного в Індії, мають низьку економічну цінність і не підходять для вторинної переробки. У свою чергу, вони стають звичайним джерелом забруднення повітря і води.

Хоча близько 60% пластикових відходів Індії переробляються, експерти побоюються, що занадто велика їх частина пов'язана з «вторинно. переробкою». Це відноситься до процесу, при якому високоякісний пластик переробляється в новий пластик нижчої якості – наприклад, пластикові пляшки перетворюються в поліестер для одягу.

Тому дослідники наполягають на необхідності нових досліджень, пошуку альтернатив та налагодження ефективного сортування пластикових відходів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка