З липня автостоянки в Україні будуватимуть із зарядними станціями для електромобілів

З 1 липня 2019 року в Україні набуває чинності обов’язкова вимога щодо встановлення на парковках, які будуються або реконструюються, зарядок для електрокарів. - мінімум 5% машиномісць.

Нові зміни передбачають державні будівельні норми щодо проектування автостоянок і гаражів, прередає Мінрегіон.

Згідно з документом, не менше ніж 5% машиномісць від загальної кількості у гаражах та автостоянках необхідно виділяти для облаштування зарядними пристроями для паркування транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами (одним чи декількома).

З 1 липня 2019 року місяця всі нові або реконструйовані парковки повинні обов’язково будуватися з дотриманням цієї вимоги, наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Сьогодні в Україні налічується майже 13 тисяч електромобілів, тільки цієї весни попит на електромобілі серед українців зріс на 67%, - пояснює він. - Тому ми йдемо в ногу з часом і у нових змінах у ДБН щодо автостоянок прописали необхідність проектувати не менше 5% місць на парковках з електрозарядками».

До 2030 року всі машиномісця на парковках України матимуть електрозарядки, сподівається Лев Парцхаладзе.

Зміни у ДБН «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» розроблені ПАТ «КиївЗНДІЕП» та доступні за посиланням: https://bit.ly/2J8sCDK.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка