З 2022 року німців змусять встановлювати фотоелектричну або сонячну теплову систему на даху

З 2022 року у Німеччині зобов’яжуть встановлювати фотоелектричну або сонячну теплову систему на даху.

Про це йдеться у проекті найближчої програми по захисту клімату на наступний рік, передає germania.one

«На кожному даху необхідно буде встановлювати фотоелектричну або сонячну теплову систему, - зазначено у документі. - Те ж саме відноситься до капітального ремонту дахів існуючих будівель».

У Німеччині також посилюються правила утеплення. Всі новобудови з 2023 року повинні відповідати найвищому на сьогодні енергетичному стандарту EH-55. До цих пір стандарт EH-55 був добровільним. Це означає: будівля може споживати лише 55% енергії стандартного будинку. З 2025 року вимоги будуть ще суворішими - буде застосовуватися стандарт EH-40. У цьому випадку нові будівлі можуть споживати не більше 40% енергії стандартної будівлі. Крім того, федеральний уряд більше не хоче просувати нові системи опалення на викопному паливі (наприклад, газі) з 2023 року.

«Це неузгоджений удар, який значно збільшить вартість будівництва та життя", - каже голова Асоціації Haus&Grund Кай Варнеке. Программа також регулює розподіл зростаючих витрат, викликаних новим податком на викиди CO2. Половину цих витрат повинні нести орендар і орендодавець.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка