З 1 листопада у Росії всі АЗС повинні встановити зарядки для електромобілів

Уряд Росії прийняв постанову , згідно якої на всіх АЗС країни мають бути колонки (станції) для транспортних засобів з електродвигунами. З листопада цього року в РФ набули чинності нові вимоги до переліку мінімально необхідних послуг, що надаються на об'єктах дорожнього сервісу.

Видання 3dnews наводить дані аналітичного агентства «Автостат». Згідно з ними, станом на 1 липня цього року дорогами Росії їздили всього 722 електромобілі. Навіть враховуючи продані за кілька місяців електрокари, їхня кількість не більша ніж 800. Причому, більше третини електромобілів зареєстровані в Москві (253). Решта – в Підмосков’ї (45), Петербурзі (39), Примор’ї (75). Зарядних станцій зараз налічують 60, більша частина з яких – в Москві.



Слід зазначити, що продажі електромобілів в Росії скорочуються. «Автостат» повідомляє, що за 9 місяців поточного року росіяни купити всього 58 електромобілів, що на 19, 4% менше, ніж за аналогічний період 2015-го. Отож чи є сенс вимагати від керівництва заправок встановлення зарядних станцій для електромобілів?

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка