Європою пролягатиме велотраса, що з'єднає 20 країн

Подорожувати Європою на велосипеді стане ще комфортніше. Нещодавно в Іспанії розпочали будівництво велодоріжок, які стануть частиною великого проекту. В рамках масштабної ініціативи планують побудувати велотрасу, яка пролягатиме через всю Європу, повідомляє ресурс News.Rambler.ru

Мета проекту – стимулювати розвиток велотуризму в Європі. 

Проект налічує 14 маршрутів загальною протяжністю 70 тисяч кілометрів. Всі траси придатні для їзди на велосипедах, безпечні і періодично проходять відповідний огляд. Найдовший маршрут, протяжністю 10 тис. км, пролягатиме через 20 країн, починаючи від норвезького міста Кіркенес до Туреччини.

Іспанці ж відповідальні за будівництво трьох велосипедних маршрутів. 

Перший пролягатиме через атлантичний берег на кордоні з Францією. Закінчуватиметься він в португальському регіоні Алгарве. Другий простягнеться вздовж пішохдного маршруту в місто Сантьяґо-де-Компостела (північний захід Іспанії). Третій, більш відомий як середземноморський маршрут, буде починатися в Кадісі (місто на південному заході Іспанії) і закінчуватись аж у грецьких Афінах.

На маршрутах через кожні 150 кілометрів планують обладнати ремонтні пункти. Також для велосипедистів буде працювати телефон спеціальної допомоги.

Наразі практично весь велосипедний маршрут, який пролягає через Фінляндію, вже завершено, так само як і ділянки, що перетинають Естонію і Австрію. Але в цілому проект, як очікується, завершиться не раніше 2020 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка