Європейський парк електротаксі Nissan вже перевищив 550 авто

Nissan став лідером екологічно чистих перевезень у Європі. Так, на європейських дорогах вже колесять понад 550 електротаксі від Nissan. А у 2015 році європейські перевізники придбали більше 100 «зелених» авто компанії, повідомляє Greencarcongress.com.

Електромобілі Nissan - пасажирський Nissan LEAF і легкий комерційний e-NV200 - стають все більш популярними серед європейських таксистів. Лідерами за кількістю електротаксі Nissan на даний момент є Нідерланди і Великобританія.


Компанія Green Light Taxi Kft. (Будапешт) закупила 65 Nissan LEAF. Тепер її парк таксі з нульовими викидами шкідливих речовин є найбільшим в Угорщині. Для зарядки електромобілів виконавчий директор компанії встановив у місті сім зарядних станцій.

Естонська таксомоторна компанія Elektritakso нещодавно повідомила, що один з її Nissan LEAF вже пройшов більш 218 тис. км без заміни акумуляторної батареї. Всього в Естонії зараз працюють 76 електротаксі. У Литві в 2015 році компанія Nissan продала перші 8 електромобілів таксомоторній компанії Smart Taxi Company (Вільнюс).

Загалом, у листопаді 2011 року Taxi Electric (Амстердам) стала першою таксомоторної компанією, яка перейшла на використання електромобілів. З тих пір безліч компаній по всій Європі приєдналися до «електромобільної революції». 

Сьогодні Nissan LEAF і e-NV200 використовують в якості таксі в Стокгольмі, Празі, Барселоні та Римі. При вартості 1 км пробігу в 0,03 євро, такі компанії, як C & C Taxis, що базується на південному заході Англії, економлять в середньому 79 000 євро на рік.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка