Європейський марафон електромобілів у 2015 році стартуватиме в столиці України

Літо подарує українським прихильникам екологічного транспорту унікальну можливість – особисто відвідати офіційний старт Electric Marathon 2015, що братиме початок зі столиці України 4 червня та проходитиме під патронатом принца Монако Альберта ІІ. Марафон екологічно чистих автомобілів триватиме 6 днів та пройде за маршрутом Київ – Монте Карло.
 
Співорганізатором заходу зі сторони України виступатиме проект Shooter Костянтина Євтушенко (власник інвестиційної групи МЕРІТ), за словами якого марафон буде розділений на декілька етапів. За попередньою програмою, перший етап стартує 4 червня з Києва до Кузнецовська (Рівненська область). 

«Чому саме це місце? Тому що у Кузнецовську розміщена атомна електростанція, а це частина незалежності України, що генерує потрібну електроенергію для наших електромобілів. Такими чином ми відмовляємося від імпорту енергоносіїв, зокрема бензину», - пояснив Євтушенко. 

Другий етап буде прокладений від Кузнецовська до Львова, де має відбутися тематичний захід з популяризації тематики електромобілів. Потім марафон прокладатиме собі шлях через Краків, Любляну, Братиславу і далі до фінішу в Монте-Карло.

Організатори з боку України наголошують, що Electric Marathon за своїм статусом є аналогом Євро 2012 в світі електротранспорту.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка