Європейський конкурс екоідей: Україна заявить про себе зубною екощіткою та сонячними колекторами-концентраторами

У фіналі найбільшого європейського конкурсу кліматичних ідей ClimateLaunchpad Україна заявить про себе трьома стартапами.

За місце в акселераторі для кліматичних інновацій та грошовий приз три команди, серед яких: Effa (1 місце) - зубна щітка з екоматеріалів, яка повністю розкладається; Go To-U (2 місце) - зарядна мережа для електромобілів та Heliopulse (3 місце) - вакуумні сонячні колектори-концентратори змагатимуться 17-18 жовтня у Лімасолі(Кіпр), передає Greencubator.info.

Національний відбір найбільшого у світі конкурсу клінтек-ідей ClimateLaunchpad організований в Україні громадською організацією Greencubator відбувався вдруге. Фіналу, який пройшов 2 вересня у рамках конференції TeslaCamp, передували відбір онлайн-заявок, дводенний буткемп для 14 відібраних учасників з представником ClimateLaunchpad, тренером Роном Блумерсом (Ron Bloemers), і 6 подальших тренінгових сесій онлайн і оффлайн, які організовував Greencubator.

Цього року у 35 країнах, де проводився ClimateLaunchpad, надійшло близько 1000 заявок із ідеями для зеленого бізнесу. Усього на вирішальному етапі конкурсу змагатиметься 105 команд: 10 найкращих запросять на акселераційну клінтек-програму Climate-KIC Accelerator, яка сфокусована на кліматичних впливах і триватиме 18 місяців. Учасники, які виборють перші три місця, отримають грошову винагороду у розмірі EUR 10,000, EUR 5,000 і EUR 2,500 відповідно.

Змагання відбуватиметься у форматі пітчів (коротких презентацій) ідей учасників, які судитимуть провідні експерти й успішні гравці "зеленого" бізнесу. Крім того, програма ґранд-фіналу включає воркшопи, нетворкінґ-сесії й гучну церемонія нагородження.

У 2016 році міжнародний фінал ClimateLaunchpad проходив у Таллінні, де Україну також представляли три команди.

Конкурс ClimateLaunchpad, який Climate-KIC (найбільша у Європейському Союзі мережа кліматичних інновацій, що об'єднує приватні компанії, наукові інституції й громадські організації) проводить із 2014 року, покликаний прокласти швидкий шлях від бізнес-ідей у сфері чистих технологій до динамічних компаній, які творять низьковуглецеве майбутнє. Серед переможців попередніх років: команда Gleather, яка створює штучну шкіру, яка повністю розкладається, команда Solabolic з новим поколінням сонячних концентраторів, які дозволяють на 35% зменшити витрати сонячних електростанцій та команда Sponge, що розробила матеріал для сорбції нафтових плям з поверхні морів та океанів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка