ЄС виділить Чернівцям на світлодіодне освітлення 1 217 891 євро

Європейський Союз виділить Чернівцям на розумне, енергоефективне світлодіодне освітлення 1 217 891 євро.

Проект реалізується у рамках плану дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) для міського соціально-економічного розвитку за підтримки Європейської Комісії через Угоду мерів, передає chernivtsy.eu

Зокрема, за 27 місяців у Чернівцях мають намір виготовити та затвердити проектно-кошторисні документи для зовнішнього освітлення та для встановлення сонячних панелей, проведення енергоаудиту вуличного освітлення; замінити 5300 натрієвих ламп вуличного освітлення на світлодіодні; прокласти 146 км проводів ліній зовнішнього освітлення; встановити 6 установок енергії сонця для освітлення дитячих майданчиків у трьох районах міста.

Загальна вартість проекту складає 1500 000 євро, з яких внесок Європейського Союзу становить 1 217 891 євро, а департаменту ЖКГ - до 324 133 євро.

«Із 100 поданих заявок на участь у проекті "План дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) для міського соціально-економічного розвитку» виграли 6, серед яких і Чернівці, - каже міський голова Олексій Каспрук. - Практичне впровадження ПДСЕР у напрямку сталого, розумного та енергоефективного зовнішнього освітлення дозволить обласному центру значно економити електроенергію та скоротити шкідливі викиди в атмосферу».   

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: