ЄС пропонує €50 тис. за дієві методи боротьби з пластиковим сміттям

Цього року головною темою конкурсу соціальних інновацій European Social Innovation Competition, яку оголосила Єврокомісія, є боротьба із пластиковим сміттям. Організатори чекають на бізнес-моделі, проекти, сервіси і окремі продукти, що мають рішення для зменшення кількості пластикового сміття. Три найбільш інноваційні ідеї отримають по 50 000 євро на реалізацію.

Конкурс, який проводиться у країнах ЄС вже сьомий рік поспіль, має відзначити тих, хто запропонує суттєву оптимізацію переробки чи повторного використання сміття, а також дієвий механізм зменшення утворення пластикових відходів. Інноватори можуть працювати в таких напрямках: зменшення використання одноразового пластику в побуті; переробка, повторне використання та утилізація вже існуючого пластикового сміття; розв’язання проблеми накопичення пластикового сміття в природі; зміна поведінки продавців і споживачів, нові практики в торгівлі задля зменшення використання пластику і підвищення відсотку переробленого/повторно використаного сміття; впровадження альтернативних бізнес-моделей і оптимізація споживчих ланцюгів для зменшення кількості сміття і підвищення відсотку переробленого/повторно використаного сміття; впровадження нових матеріалів, сталої альтернативи пластику.


Заявки на конкурс можна подавати онлайн до 4 квітня 2019 року. 23 травня оголосять 30 команд, які пройдуть до наступного етапу. Нагородження переможців відбудеться в жовтні цього року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка