ЄС надасть Україні 54 млн євро на енергозбереження та ефективне використання енергоресурсів

Єврокомісія надасть 54 мільйони євро на фінансування енергозбереження та ефективного використання енергоресурсів в Україні.

Угода щодо енергоефективності була підписана у Брюсселі під час Ради асоціації Україна-ЄС у понеділок, 17 грудня, передає DW.

Насамперед документ передбачає заходи для багатоквартирних будинків. Крім того, угода має збільшити доступ до інвестицій для підвищення енергоефективності в житловому секторі, а також посприяти збільшенню якості енергоаудиту.

Також Європейський Союз виділив 58 мільйонів євро в рамках угоди, яка передбачає фінансування заходу "EU4Skills: Кращі навички для сучасної України". Ці кошти підуть на реформування та модернізацію професійно-технічної освіти в Україні.

Ще 37 мільйонів євро ЄС надасть Україні в рамках програми технічного співробітництва. Зокрема, це має покращити спроможність органів влади впроваджувати норми права ЄС в українському законодавстві у таких сферах, як довкілля, транспорт, енергетика, стандартизація, кібербезпека. Також ідеться про сприяння дотриманню прав людини.

Четверта угода передбачає 18 мільйонів на фінансування "Програми розширення контактів: Дім Європи", яка передбачає, зокрема, короткострокове професійне стажування у країнах ЄС і розширення можливостей участі українців у програмі наукових обмінів Ersmus+.

Загалом були підписані угоди на понад 150 млн євро.

З боку Єврокомісії угоди підписав єврокомісар з політики розширення та сусідства Йоганнес Ган (Johannes Hahn), з боку України, - віце-прем'єр Геннадій Зубко та перший заступник міністра економрозвитку Максим Нефьодов.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка