ЄБРР виділив 150 млн євро для будівництва вітрової станції на Херсонщині

Європейський банк реконструкції і розвитку виділив "дочці" норвезької NBT - ТОВ "Сивашенергопром" кредит на суму до 150 млн євро для будівництва у Херсонській області вітряної електростанції (ВЕС) встановленою потужністю 250 МВт.

Таке рішення міжнародна фінустанова схвалила 28 листопада, передає interfax.com.ua

Згідно з договором підписаним у вересні 2018 року, вже до кінця наступного року вздовж північного узбережжя озера Сиваш буде побудовано 67 вітроенергетичних установок.

Згідно інформації про проект на сайті банку, 75 млн євро може бути виділено з власних коштів ЄБРР, друга половина – синдикована з інших джерел. Загальна вартість зведення ВЕС оцінюється у 369 млн євро.

"Підписання документу про виділення 150 млн євро очікується до кінця поточного року", – повідомив старший радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов.

У квітні 2018 року норвезька NBT купила ТОВ "Сивашенергопром "(оперує вітропарком потужністю близько 3 МВт, орендує земельні ділянки площею 12 га, що знаходяться під концесійною ВЕС, і 1,3 тис. га, призначених для будівництва нових вітряних і сонячних генеруючих потужностей) для будівництва на суміжних територіях ВЕС встановленою потужністю 250-330 МВт.

Зараз NBT володіє 49% акцій вітропарку Linxi потужністю 100 МВт і 33% акцій вітропарку Baicheng потужністю 49,5 МВт в Китаї, а також реалізує у Таіланжі з місцевим партнером два проекти ВЕС потужністю 60 МВт кожен, забронювала земельну ділянку під майбутню ВЕС у В'єтнамі і шукає привабливі можливості в Албанії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка