ЄБРР виділить Кременчуку €9 млн на енергозберігаючі заходи у 66 освітніх та медичних закладах

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділить Кременчуку 9 млн євро для впровадження енергозберігаючих заходів у 38 дитячих садках, 23 школах і п'яти лікарнях.

Пакет фінансування, який складається з довгострокового кредиту банку на суму до 6 млн. євро, пільгового кредиту Фонду чистих технологій (Clean Technology Fund) у розмірі 1,5 млн євро та гранту зі спеціального фонду акціонерів (EBRD Shareholder Special Fund) ЄБРР у розмірі 1,5 млн. євро, буде наданий комунальному підприємству "Кременчуцька державна енергосервісна компанія" в рамках програми Ukraine Public Sector Energy Efficiency Framework (PSEEF), передає Інтерфакс-Україна.

Додаткову технічну допомогу у 0,5 млн євро Кременчуку також надасть SIDA-EBRD Ukraine Energy Efficiency and Environment Cooperation Fund (SWUK).

Муніципалітет Кременчука першим в Україні отримає кошти у рамках програми PSEEF, затвердженої ЄБРР 13 грудня 2017 року, повідомив старший радник ЄБРР Антон Усов. 

«Загальний розмір PSEEF становить EUR100 млн, однак кожен енергоощадний проект у громадських будівлях та інфраструктурі вуличного освітлення окремо виноситиметься на раду директорів для затвердження», - пояснив він.

Кременчук вкладе вкладе отримані кошти в енергозберігаючі заходи, зокрема, в утеплення дитячих садочків, шкіл. лікарень. Реалізація проекту покликана знизити щорічне споживання енергії у місті на 50% або 20 тис. МВт-год., а також зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 5,3 тис. тонн. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка