ЄБРР виділить 80 млн. євро на розвиток біоенергетики в Україні

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) має намір інвестувати в проекти біоенергетики в Україні близько 70-80 мільйонів євро. Всього планують реалізувати 10-15 проектів, перші з них – вже у 2019 році, пише ZN.UA.

Україна є аграрною державою та має великі залишки виробництва на полях, тому зараз працюють над проектами їх подальшого застосування. Також частина проектів буде спрямована на вирішення логістичних проблем в сфері біоенергетики. Про це заявив асоційований директор департаменту енергоефективності та зміни клімату ЄБРР Сергій Масличенко:

«Розуміючи, що сонячна та вітрова енергетика розвиваються нормально, ми сконцентрували свою увагу, перш за все, на біоенергетиці. І тут ми говоримо не тільки про біоенергетичні станції, а про увесь ланцюг – від поля до кінцевого споживача».

Фонд фінансування буде складатися з власних коштів ЄБРР, а також з донорських, наданих Global Environment Facility і Фондом чистих технологій. Увагу приділятимуть проектам по біомасі, біоетанолу другого покоління, біогазу, в тому числі біометану.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка