ЄБРР надасть Харкову кредит на закупку 50 тролейбусів

Днями Харків та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали угоду про оновлення тролейбусного парку в місті, згідно з якою йому нададуть кредит на придбання 50 нових тролейбусів, інформує Харківська міська рада.

Сума кредиту складе 10 млн. євро, з яких ЄБРР надасть 8 млн. євро, ще 2 млн. євро – Фонд чистих технологій. Кредит від ЄБРР значно вигідніший для міста, адже його процентна ставка нижча, ніж в українських банках. Постачальника нових тролейбусів має визначити міжнародний тендер. Однак остаточне рішення про виділення кредиту мають прийняти в листопаді, після чого до кінця року ЄБРР планує підписання відповідного договору з Харковом.

«Місту необхідно залучати саме такі недорогі фінансові ресурси, як у Європейського банку реконструкції та розвитку. Це дозволить нам закуповувати новий наземний електротранспорт, оскільки його парк, як відомо, вимагає істотної модернізації. Тролейбуси, які ми плануємо закупити, будуть абсолютно новими, з використанням енергозберігаючих технологій», – зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка