ЄБРР додатково виділить 200 млн. євро на розвиток ВДЕ в Україні

Рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) схвалила надання додаткового фінансування в сумі 200 млн. євро на розвиток відновлюваних джерел енергії в Україні, пише Інтерфакс-Україна.

«ЄБРР має намір виділити нові кошти для фінансування приватних проектів відновлюваної енергетики в рамках діючої системи стимулюючих «зелених» тарифів. Плановане поповнення дозволить банку розвинути успіх USELF-III і зберегти динаміку при переході від існуючого механізму пільгових тарифів до системи підтримки, заснованої на конкурентних аукціонах», – йдеться в інформації на сайті банку.
ЄБРР нагадує, що затверджена в липні 2018 року третя програма фінансування розвитку ВДЕ на суму в 250 млн. євро (Ukraine Sustainable Energy Lending Facility, USELF-III) до кінця 2019 року буде повністю виконана. ЄБРР в рамках програми USELF підтримує розвиток відновлюваної енергетики в Україні з 2009 року. Програма спрямована на надання державі допомоги в досягненні до 2020 року частки «зеленої» генерації в загальній структурі енергоспоживання країни на рівні 11% (включаючи 6% частку великих ГЕС).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка