Японці випустили 540-ватну сонячну панель з ефективністю 20,9%

Японський виробник електроніки Sharp представив сонячну панель з коефіцієнтом корисної дії 20,9% і вихідною потужністю 540 Вт.

Фотоелектричний модуль NU-JD540В складається з 144 половинчастих PERC-елемента, з'єднаних 10 шинопроводами, , передає ecotechnica.com.ua

Для виготовлення фотоосередків використовуються пластини монокристалічного кремнію стандарту M10 довжиною 182 мм.


Сонячна батарея NU-JD540 має розміри 2279×1134×35 мм і важить 27,08 кг. Вона сертифікована за основним міжнародним стандартом. Каркас модуля виконаний з анодованого алюмінію і срібла. З нижньої сторони фотоелементи захищає біла підкладка, зверху - антиблікове загартоване скло товщиною 3,2 мм, що відрізняється низьким вмістом заліза і відмінною світлопропускною здатністю.

Модель розрахована на використання при температурі від -40 до + 85 °C у складі фотоелектричних установок з вихідною напругою до 1500 В. За заявою виробника, температурний коефіцієнт для модуля дорівнює -0,341%/°C, а можливе відхилення реальної продуктивності від номінальної не перевищує 5%.

На відміну від більшості фотопанелей, кожна сонячна батарея NU-JD540 оснащена не однією, а трьома компактними розподільними коробками. У них встановлені обвідні діоди, що мінімізують падіння потужності модулів при частковому затемненні і сприяють збільшенню терміну їх служби.

Виробник дає 15-річну гарантію на працездатність сонячної батареї і 25-річну - на збереження вихідної потужності.

«Ми раді розширити наш асортимент модулів з половинчастими фотоелементами продуктом, для якого характерні потужність 540 Вт, 10 шинопроводів і пластини розміру М10, — заявив Ендрю Лі, директор з продажу європейського підрозділу Sharp. - Він просто встановлюється і здатний демонструвати високу ефективність при роботі у складі сонячних електростанцій і фотоелектричних систем, що розміщуються на дахах промислових будівель».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка