Японський концерн Marubeni відмовився від 13 ГВт вугільних проектів на користь ВДЕ

Маловідомий концерн Marubeni має величезне значення в Японії: сфера його діяльності охоплює багато галузей: від сільського господарства до проектування та будівництва вугільних електростанцій по всьому світу. Зважаючи на кліматичні зміни, які є важливою проблемою, концерн оголосив про нову ділову політику щодо свого вугільного виробництва та про перехід на генерацію електроенергії з ВДЕ, пише СleanТechnica.

Marubeni має намір скоротити кількість власних вугільних електростанцій на 50% до 2030 року. Донедавна компанія планувала побудувати більш ніж 13 ГВт нових вугільних станцій, але ці плани вже опинилися на смітнику. Навпаки, Marubeni збільшить свої інвестиції у відновлювані джерела енергії з 10% до 20%. Концерн також співпрацює з Jinko Solar на будівництві найбільшої сонячної електростанції на Близькому Сході потужністю 1,17 ГВт.

Разом з тим, кроків Marubeni з переходу на ВДЕ недостатньо, аби середні світові температури не збільшувались більш ніж на 2° за Цельсієм. Енергетичні компанії Китаю планують побудувати близько 150 ГВт нових вугільних потужностей, а енергокомпанії Індії – ще на 38 ГВт. Якщо побудувати всі ці об'єкти, то здатність Землі поглинати утворені викиди вуглецю буде перевищена.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка