Японський стартап представив літаючий електромобіль

Три роки тому японський автовиробник Toyota оголосив про фінансування розробки літаючого електричного автомобіля Skydrive. Днями розробники проекту Cartivator представили своє творіння SD-03 публіці, повідомляє ІТС.ua.

Розробка являє собою швидше «літаючий мотоцикл» в форматі e-VTOL – електричний автомобіль з вертикальним злетом і посадкою. Розробники Skydrive SD-03 називають його найменшим e-VTOL в світі, що цілком може бути правдою – зазвичай пристрої подібного роду помітно більші. Проте, його габаритів вистачило для розміщення кабіни пілота.

Творці Skydrive SD-03 позиціонують його як індивідуальний засіб пересування в сучасному місті найближчого майбутнього, коли звичайні дороги остаточно загрузнуть в пробках. Габарити моделі складають два метри у висоту, чотири в ширину і чотири в довжину, відповідно, для приземлення і злету йому досить площі, яку займають два припаркованих автомобілі.

2.jpg


Пристрій приводиться в рух за допомогою восьми гвинтів (вони зібрані парами, в яких гвинти рухаються в протилежні сторони), при цьому кожен гвинт оснащений власним окремим електродвигуном для більшої надійності і стабільності.

Розробники літаючого електромобіля Skydrive SD-03 розраховують до кінця 2020 року одержати дозвіл на тестування за межами Toyota Test Field, а вже в 2023 році – запустити комерційний сервіс таксі на основі двомісної версії моделі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: