Японська електротехнічна корпорація припинила приймати нові замовлення на будівництво вугільних електростанцій

Японська електротехнічна корпорація Toshiba офіційно припинила приймати замовлення на будівництво вугільних електростанцій.

Даний крок пов'язаний з побоюваннями з приводу зростання витрат і зниження прибутку у галузі викопного палива, передає gisprofi.com

Згідно із заявою, до 2030 року Toshiba має намір потроїти обсяги у сегменті відновлюваних джерел енергії, зокрема, сонячної і гідроенергетики, до $6,2 млрд.

При цьому компанія завершить роботу над десятьма вже замовленими установками, а також продовжить технічне обслуговування і випуск запасних турбін.

Після катастрофи на АЕС «Фукусіма-1» 2011 року, викликаної найсильнішим землетрусом і цунамі, в Японії в значній мірі було скорочено кількість діючих атомних електростанцій. Дана обставина призвела до різкого зростання кількості вугільних електростанцій.

У жовтні прем'єр-міністр Японії Есіхіде Суга заявив, що він має намір досягти до 2050 року нульового рівня викидів вуглецю в масштабах всієї країни. У зв'язку з цією заявою ряд компаній почали активну роботу по впровадженню альтернативних джерел палива, в тому числі заснованого на аміаку і водні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка