Японія заправить воднем олімпійський кубок і 100 автобусів

У Токіо під час літніх Олімпійських ігор 2020 року працюватиме на водні кубок олімпійського вогню і майже 100 автобусів.

Таким чином Японія прагне довести ефективність водневого палива, передає novostienergetiki

16 січня біля рибного ринку Токіо ввели в експлуатацію 112 водневу заправну станцію для обслуговування автобусів з паливними елементами на водні "Toyota Motor Corp." під час Олімпійських ігор і Паралімпійських ігор 2020 року.

Станція Токіо, побудована спільно "Tokyo Gas Co."і" Japan H2 Mobility", стала найбільшою в країні і здатна поставляти 300 м 3 водню на годину.

"Японія є світовим лідером у розробці водневих технологій, - заявив на церемонії відкриття станції глава відділу стратегій з водневих і паливних елементів у Міністерстві економіки, торгівлі і промисловості Тошіюкі Ширай. - Олімпіада дає нам найкращий шанс показати їх людям з усього світу".

Згідно BloombergNEF, водневі паливні елементи можуть відігравати ключову роль у глобальному переході на екологічно чисту енергію, оскільки для підвищення її економічної життєздатності розробляється цілий ряд технологій зберігання.

Аналітик BNEF Алі Ізаді-Наджафабаді вважає, що необхідно зробити акцент на заправці більш важких транспортних засобів. "Японія ризикує відстати від автомобілів на паливних елементах, тому що вона зосередилася на просуванні седанів на паливних елементах замість комерційних автомобілів і автобусів, де переваги більше, - наголошує він. - У Китаї вже є понад 1200 автобусів на паливних елементах, які Японія планує запустити лише до 2030 року».

Згідно зі звітом консультанта з енергетичних питань E4tech, постачання водневих паливних елементів у минулому році зросли більш ніж на 40%, оскільки прихильники цієї технології працювали над її впровадженням поряд з літій-іонними акумуляторами у якості способу усунення забруднення при транспортуванні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка