Японія виділить €1 млрд на реконструкцію Бортницької станції аерації, де очищуються стічні води Києва

Жителі Харківського масиву і Бортничів скаржаться на неприємний запах від Бортницької станції аераціїі. У КМДА запевнили, що Японія виділить 1 мільярд євро на її реконструкцію. Про це в прямому «Українського радіо» розповів начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний, передає 44.ua.

Бортницька станція аерації була побудована в минулому столітті і фактично здійснює очистку всіх стічних вод Києва. Зараз на фінальному етапі знаходиться проект з Урядом Японії з організацією «JICA» в рамках якого буде виділено 1 мільярд євро на її реконструкцію. Коли цей проект буде реалізований, місто отримає сучасну станцію очищення стічних вод.

Три блоки БСА були побудовані ще в 1960 - 1980-х роках і на сьогоднішній день середня зношеність обладнання становить близько 80%. Невідкладними питаннями, які повинні бути вирішені, також неприємний запах в районах міста Києва, що знаходяться поблизу станції, відсутність технології обробки та утилізації осаду, необхідність поліпшення якості очищення стічних вод.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка