Японія розробить блокчейн-систему для переробки сонячних панелей

У Японії розроблять блокчейн-систему для утилізації використаних сонячних панелей.

Проект реалізує виробник сонячних фотоелектричних батарей Next Energy спільно з торговим конгломератом Marubeni у рамках програми, яку підтримує Міністерство навколишнього середовища, передає powerengineeringint.com

Дві компанії разом з дослідницьким інститутом Mitsubishi мають намір розробити і продемонструвати потенціал блокчейна у звітності та реєстрації інформації про повторне використання та переробку використаних сонячних елементів.

В Японії використання фотоелектричних модулів швидко зростало, особливо протягом останнього десятиліття після катастрофи на атомній електростанції "Фукусіма". За даними Міністерства навколишнього середовища, які наводить Next Energy, при терміні служби від 20 до 30 років до середини 2030-х років буде потрібно щорічно замінювати близько 800 000 тонн сонячних панелей.

Інші можуть бути замінені з інших причин, таких як пошкодження або модернізація.

Деякі з цих осередків можуть бути використані повторно, в той час як інші можуть бути перероблені. За допомогою блокчейна передбачається забезпечити неруйнівний запис, що підтверджує статус і відстежуваність сонячних елементів і їх компонентів, від першого видалення до остаточної переробки, і тим самим створити ринок для заохочення переробки та повторного використання сировини.

Реалізація проекту скоротить кількість промислових відходів для захороненння на звалищах, йдеться у релізі Next Energy. Крім того, повторне використання фотоелектричних модулів замість нових модулів сприятиме скороченню викидів вуглецю.

Next Energy займається переробкою фотоелектричних модулів з 2005 року, яка працює під брендом Reborn Technology. Перевірка понад 40 000 використаних сонячних елементів виявила, що вони можуть зберігати продуктивність до 80% після 25 років використання.

Підпишіться на нашу розсилку і будьте в курсі подій

Компанія також робить свій внесок у розробку керівних принципів з перепродажу сонячних панелей, що розробляються організацією з розвитку нових енергетичних і промислових технологій (NEDO).

Паралельно з демонстрацією блокчейна Next Energy також запустила демонстрацію відновлення використаних сонячних модулів, знову ж таки за підтримки Міністерства навколишнього середовища. Сонячні модулі, які більше не потрібні, доставляються і приймаються у спеціальному пункті безкоштовно, а потім будуть відправлені на переробку.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка