Японія розробила для танкерів установку з вітрилами і сонячними панелями

Японські компанії досліджують можливість встановлення силової і рушійної установку з енергетичними вітрилами та сонячними панелями морського класу на танкер LR2.

Техніко-економічне обґрунтування використання обладнання з нульовим викидом розробляє японська технологічна компанія Eco Marine Power спільно з Teramoto Iron Works, Furukawa Battery Company, Kei System і Fuji Trading, передає shipsupply

Система відома як Aquarius Marine Renewable Energy(Aquarius MRE) дозволить судам використовувати енергію вітру і сонця за допомогою безлічі автоматичних жорстких вітрил, сонячних панелей морського класу, модулів накопичення енергії, зарядного обладнання та комп'ютерних систем.

Жорсткі вітрила автоматично налаштовуються комп'ютерною системою у відповідності з погодними умовами і можуть бути опущені, коли вони не використовуються або у погану погоду.


Дослідження проводиться у співпраці з неназваним судновласником. Фахівці оцінюють, як різні технології можуть знизити витрату палива і викиди на борту судна.

В ході дослідження будуть розглянуті можливі місця установки сонячних панелей і рам морського класу, системи накопичення енергії, автоматизованої системи сигналізації та моніторингу, а також установки EnergySail.

Моделювання очікуваної витрати палива і скорочення викидів також буде досліджено у ході дослідження у поєднанні з моделюванням обчислювальної гідродинаміки (CFD) повітряного потоку навколо судна.

Eco Marine Power також вивчає, які сонячні панелі морського рівня будуть найбільш придатними для проекту, і доцільність додавання додаткового обладнання, включаючи світлодіодне освітлення малої потужності та інші енергозберігаючі пристрої.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: