Японія припинить фінансувати будівництво вугільних станцій у В’єтнамі та Індонезії

Уряд Японії планує припинити надання фінансової підтримки для будівництва вугільних електростанцій в Індонезії і В'єтнамі.

Таке рішення продиктовано критикою, з якою країна стикається останнім часом, передає energosmi

«Уряд не буде надавати допомогу в здійсненні нових вугільних проектів тим країнам, де Японія не повною мірою обізнана про місцеву енергетичну ситуацію і проблеми або політику декарбонізації, - йдеться у заяві уряду Японії. - Відповідно до Паризької угоди про боротьбу зі зміною клімату важливо звести до мінімуму викиди вуглецю, які впливають на Японію, а також на інші країни світу».

Уряд Японії обмежить державне фінансування викопного палива і заохочуватиме використання відновлюваних джерел енергії в країнах, що розвиваються.

У грудні минулого року на Конференції сторін організації Об'єднаних Націй 25 зі зміни клімату Японія викликала критику на національному та міжнародному рівнях за свою стратегію щодо закордонних вугільних підприємств.

У відповідь на зростаючу критику міністр навколишнього середовища Японії Сіндзіро Коїдзумі в лютому заявив, що країна перегляне стандарти підтримки таких проектів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: