Японія побудує вітрові станції потужністю 10 ГВт

Японія планує побудувати морські вітрові електростанції загальною потужністю 10 ГВт до 2030 року.

Намір зробити відновлювані джерела енергії головними у енергозабезпеченні країни висловив японський міністр економіки Японії Хіросі Кадзіяма 13 жовтня, передає rossaprimavera

"Оскільки країна розташована на островах, вітрові електростанції можна розміщувати в морі, - зауважив він. - Ми підвищимо частку відновлюваних джерел енергії, не встановлюючи верхньої межі".

Уряд має намір задовольнити 22-24% потреб Японії в електроенергії за рахунок відновлюваних джерел енергії до 2030 фінансового року.

У категорію відновлюваних джерел енергії Японія включає гідроенергетику, але більша частина зростання припаде на енергію сонця і вітру. Мінливість і більш висока вартість вітрової та сонячної енергії є основними проблемами для їх впровадження. Для вирішення цих проблем уряд розгляне питання про фінансову підтримку досліджень і розробок у сфері акумуляторних батарей і сонячних панелей.

Наразі уряд Японії приступає до обговорення нових політичних цілей і розробки стратегічного енергетичного плану, який буде оголошений у 2021 році.

"Важливо підвищити передбачуваність енергетичної політики уряду для компаній, - додав Хіросі Кадзіяма. - Ми чітко визначимо цілі державної політики, щоб електроенергетика могла приймати інвестиційні рішення по електростанціях".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка