Японія побудує морську вітрову станцію потужністю 700 МВт

Біля міста Юріхондзе, яке розташоване у південно-західній частині префектури Акіта на березі Японського моря, побудують шельфову вітроелектростанцію потужністю 700 МВт.  

Cпільну тендерну угоду про початок робіт з технікоекономічного обґрунтування проекту підписали німецька енергокомпанія RWE і японська енергокомпанія Kyushu Electric, передає ruscable

Район Юріхондзе є одним з чотирьох найбільш перспективних районів, визначених японським урядом у серпні 2019 року для розвитку вітрової генерації.

Торік у квітні обидві компанії підписали угоду про співпрацю для проведення спільної оцінки можливостей реалізації проектів спорудження об'єктів шельфової вітрової генерації у Японії.

Всього Міністерство економіки, торгівлі і промисловості (Ministry of Economy, Trade and Industry, METI) і Міністерство земельних ресурсів, інфраструктури, транспорту і туризму (Ministry of Land, Infrastructure, Transport and Tourism, MLIT) Японії визначили 11 областей для розвитку шельфової вітроенергетики у 5 префектурах Японії.

У 4-х перспективних районах: Ношіро (Noshiro) у префектурі Акіта, Юріхондзе, Чосі (Choshi) у префектурі Токіо і Гото (Goto) у префектурі Нагасакі відразу ж почнуться геологічні дослідження і роботи з визначення вітрової активності.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: