Японія планує відмовитися від бензинового транспорту у найближчі 15 років

Уряд Японії оголосив про намір відмовитися від авто, що працюють на бензині, у найближчі 15 років. Країна прагне досягти нульового рівня викидів вуглецю до 2050 року, інформує Reuters.

«Стратегія зеленого зростання» передбачає використання водню в якості джерела енергії і переробку вуглецю. Для просування екологічно чистого транспорту до середини 2030-х років в країні заборонять продаж нових автомобілів на бензині і дизельному паливі. Щоб пришвидшити розповсюдження електромобілів, уряд планує зменшити вартість автомобільних акумуляторів більш ніж вдвічі до 2030 року.

Також влада збільшить потужності вітрових електростанцій. Деталі стратегії розроблять до кінця літа 2021 року. Деякі цілі плану після цього можуть переглянути. В уряді розраховують, що стратегія принесе країні до 2050 року $ 1,8 трлн. Генеральний секретар кабінету міністрів Японії Кацунобу Като заявив, що «епоха, в якій боротьба з глобальним потеплінням розглядається як обмеження зростання економіки, добігла кінця».

Згідно зі стратегією, уряд запропонує податкові пільги та іншу фінансову підтримку компаніям, орієнтуючись на 90 трильйонів ієн (870 мільярдів доларів) на рік в якості додаткового економічного зростання за рахунок зелених інвестицій та продажів до 2030 року та 190 трильйонів ієн (1,8 трильйона доларів) до 2050 року. Зелений фонд у розмірі 2 трильйони ієн підтримуватиме корпоративні інвестиції в зелені технології.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка