Японія планує побудувати 45 ГВт офшорних вітрових електростанцій до 2040 року

Днями Міністерство економіки, торгівлі і промисловості (METI) Японії повідомило, що до 2040 року потужності офшорної вітроенергетики мають зрости до 45 ГВт. Нині в країні діють всього кілька турбін загальною потужністю 20 МВт, повідомляє RenEn.

Офшорну вітроенергетику називають ключовим елементом в зусиллях Японії щодо скорочення викидів.

«Уряд має намір використати частину пропонованого фонду зелених технологій в 2 трильйони ієн (19,2 мільярда доларів) для стимулювання інновацій в цьому секторі», – заявив в Токіо міністр економіки Хіроші Кадзіяма. - Ми розраховуємо залучити інвестиції від компаній в Японії і за її межами для створення нової галузі».

Морський вітер, поряд з воднем і аміаком, розглядається як ключове джерело енергії, на який Японія може спиратися для досягнення своєї мети нульового балансу викидів до 2050 року, оскільки густонаселена країна має обмежений простір на суші для розвитку сонячної та вітрової енергетики. Нова мета ставиться в зв'язку з тим, що прем'єр-міністр Есіхіде Суга сподівається на «зелені» інвестиції для підтримки стратегії зростання країни, а також на тлі закликів енергетичного сектора до уряду встановити довгострокові цілі для стимулювання інвестицій у вітрові проекти.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка