Японія оголосила, що досягне нульового рівня викидів до 2050 року

Японія планує знизити до нуля викиди парникових газів в атмосферу до 2050 року, заявив прем'єр-міністр країни Есіхіде Суга. Очікується, що компанії в таких галузях, як електроенергетика, автомобілі та металургія, вживатимуть суворих заходів, щоб дотриматися міжнародних зобов’язань, пише Nikkei.Аsia.

У своєму зверненні Суга сказав, що має намір зробити стійку економіку основою стратегії розвитку і «докласти максимум зусиль для побудови екологічно чистого суспільства».

«Реагування на зміну клімату більше не є перешкодою для економічного зростання, – сказав прем'єр. – Ми повинні змінити нашу думку і зрозуміти, що прийняття рішучих заходів проти зміни клімату призведе до змін у промисловій структурі і економіці, що забезпечить ще більше зростання».

Раніше влада Японії заявляла, що може знизити викиди парникових газів на 80% до 2050 року і відмовитися від них «якомога швидше» в другій половині цього століття. Така позиція викликала істотну критику за кордоном. Тепер Японія прагне досягти цього одночасно з країнами Європейського союзу і Великою Британією, які вже поставили перед собою аналогічну мету.

Японія перегляне свій базовий енергетичний план влітку 2021 року, але для досягнення нової мети знадобляться серйозні кроки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка