Які проекти енергозбереження в Україні найкращі?

Не тільки визначення красунь проводиться за допомогою конкурсів. В Україні стартував конкурс для місцевого самоврядування під назвою «Кращі практики місцевого самоврядування». Ця європейська практика широко використовується для розвитку та поширення корисних реалізацій в містах та селах. Конкурс проводиться асоціаціями органів місцевого самоврядування разом з Програмою Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». 

В цьому році першою темою, серед трьох, поставлена тема «Енергозбереження та енергоефективність». Конкурс сприяє обміну досвідом муніципальної влади, широке висвітлення і визначення досягнень місцевої влади у впровадженні енергозбереження, поширення кращих практик для розвитку територіальних громад.
Крім можливості презентувати свої практики, переможці будуть нагороджені. Представники кращих проектів зможуть ознайомитися з досвідом інших країн, куди буде організована навчальна поїздка. 

Ще одним результатом конкурсу буде видання збірки «Кращі практики місцевого самоврядування», куди включать всі подані проекти. Публікація буде широко доступною через Інтернет-сторінки партнерів конкурсу.
Одну чи декілька заяв кожен орган самоврядування може подати в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України до 22 вересня. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка