Як змайструвати дерев’яні меблі за допомогою пластикових пляшок

Випускниця Королівського коледжу мистецтв Мікаелла Педрос (Micaella Pedros) придумала, як використовувати викинуті пластикові пляшки для поєднання деталей меблів, пише Dezeen.

«Пластикові пляшки всюди навколо нас, тому це дуже доступний матеріал», – говорить дизайнер.

Для майстрування меблів вона використовує теплову гармату. При температурі 300 градусів за Цельсієм нагріваються шматки пластикових пляшок, які можна легко розмістити навколо потрібних дерев’яних деталей.

«Відколи я відкрила потенціал цього способу, то була вражена тим, що його може використати кожен».

За словами дизайнера, міцність з'єднань за допомогою пластику залежить від форми об'єктів, які потрібно поєднати, а також від глибини канавок на деревині. Глибші виступи дозволяють пластику міцніше скріплювати деталі.

Цей процес можна використати для з'єднання обрізків деревини, збільшення довжини дерев’яних шматків, чи навіть поєднання шматків деревини з камінням. Крім того, за допомогою нагрітого пластику можна зафіксувати зламані меблі.

Мікаелла недавно створила майстерню в східній частині Лондона, щоб показати і навчити всіх бажаючих, як працює цей процес.

«Кожна людина щодня стикається із пластиковими пляшками. Це ще один корисний спосіб їх використання, що зменшує відходи і дозволяє майструвати речі».

Ще одна випускниця Королівського коледжу мистецтв – Тесса Сілва-Доусон – також шукає альтернативні способи використання пластику – вона розробляє метод використання коров’ячого молока замість полімерів, отриманих з викопного палива. Обидва проекти були представлені на виставці ShowRCA, яка проходила з 26 червня по 3 липня 2016 року в Королівському коледжі мистецтва в Кенсінгтоні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка