Як у Києві працює служба таксі на електромобілях. Відео


У Києві запрацювала нова служба таксі на електромобілях - БіоАвто. На даний момент в автопарку служби знаходиться 18 електромобілів: одинадцять автомобілів Bio Auto High-Q, та сім Bio Auto evA-5.

Автомобілі працюють цілодобово у декілька змін і за 24 години в середньому проїжджають до 500 км.

На даний момент служба не обслуговує клієнтів напряму, а лише виконує замовлення для компаній партнерів. Як пояснює керівництво компанії БіоАвто: “У Києві вже зараз функціонує більше 150 різних диспетчерських, тому нема змісту створювати ще одного конкурента. Краще зосередитися саме на перевезеннях”.

Щоб автомобіль менше часу простоював під час зарядки, було прийнято рішення про розробку швидкісної зарядної станції потужністю 75 кВт (яка дозволяє повністю зарядити акумулятор за півгодини). Розробку здійснювали спільно три українські компанії: компанія ВЕЛ (силова частина), БіоАвто(електроніка), та Елміз (замовник розробки).

Найближчим часом служба планує встановити розроблені зарядні станції ще у трьох районах Києва, що дозволить зменшити щоденні витрати часу на зарядку. Окрім цього планується збільшити кількість автівок у службі до 51.

Служба готова приймати у користування подібні автомобілі від приватних інвесторів та виплачувати за це щомісячну оренду. Керівництво компанії стверджує, що така інвестиція окупиться вже за 3 роки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка