Як працює перша в Україні еко-крамниця без пластику

В Ужгороді місцева активістка Тетяна Жовківська, яка давно цікавиться екологічною тематикою та активно пропагує життя в стилі «еко», близько року тому заснувала першу в Україні «Зелену крамницю». Вона вже увійшла до 4 міських проектів Ужгорода, які могли би стати прикладами для наслідування для інших міст України.


Як повідомляє Mukachevo.net., Тетяна взагалі відмовилася від використання пластику в побуті та закликає робити це інших.

«Основна ідея, коли я відкривала крамницю, була продавати продукти без пластикової упаковки. Дати можливість купувати продукцію людям, які хотіли би таким чином берегти екологію. А також запропонувати їм продукти здорового харчування, – каже Тетяна. – Я розумію, що не зміню світ одним магазином, тому що пластик все заполонив. Але в мене таке відчуття, що після відкриття крамниці, про відмову від пластику та про проблему більш глобально заговорили".

Тетяна каже. що не боялася стати першою, адже відмова від пластику – світовий тренд. Еко-крамниця вже має багато постійних клієнтів та чимало позитивних відгуків навіть з інших міст. Людям подобається й те, що в крамниці можна взяти стільки товару, скільки їм потрібно, а не стільки, скільки запаковано.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка