Як отримати фінансування енергозберігаючого проекту від добровольців

Українське слово «громада» має потужний потенціал. Об’єднання зусиль окремих особистостей не просто дає суму їхнього потенціалу. Спільний пошук, а потім спільне виконання збільшують цей потенціал в прогресії, появляються нові рішення, використовуються невидимі до цього способи.

В світі є спосіб допомоги у вирішенні певних проектів за рахунок спільної участі спонсорів, доброчинців, добровольців. Це проекти, котрі в світі мають назву «краудфандинг», а в Україні називаються «Спільнокошт». Він дає шанс для примноження потенціалу громадських проектів реалізації цікавих проектів.


До таких проектів відноситься робота з молодіжним середовищем, котре організувала команда Шелтер+ в Кривому Розі. Це соціальний проект, котрий об’єднує спільноту небайдужих громадян для спільних дій з розвитку дитячих та підліткових талантів, для корисного проведення дозвілля. 

Минулого року вони скористалися варіантом фінансування «Спільнокошт» для облаштування системи обігрівання взимку того приміщення, в котрому вони проводять роботу з підлітками. Після визначення необхідної системи обігрівання, громада Шелтер+ оголосила про збір коштів для купівлі твердопаливного котла. Всього за місяці вони зібрали половину вартості котла, а перед сезоном вдалося отримати всю суму. Завдяки спільнофінансуванню бюджет опалювального сезону був зменшений в 3 рази.

В цьому році заклик клуб є наступним: «До лісу не з`їздиш – в ШELTER+ замерзнеш». Цього року заклик на пожертви направлений на дрова, або низькі ціни для купівлі. Приймають деревину у різному виді: колоті, у чурках тощо. Готові виїжджати і забирати дрова. Організовує цю роботу технічний менеджер Костянтина (096)3704843.

Читайте також: Як зменшити тепловтрати типової української багатоповерхівки?

Такий варіант фінансування в цьому проекті має кілька позитивів: раціональне використання енергоресурсів, чудовий приклад для інших громад залучати доброчинців до спільних дій.

Закликаємо допомагати вдумливо і цілеспрямовано.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка