Як на Запоріжжі будують сонячні станції на 20 гектарах

В Якимівці(Запорізька область) будують на 20 гектарах сонячні електростанції загальною потужністю 11,4 МВт.

Проекти "Якимівка-1" та "Якимівка-2" реалізують компанії з Дніпропетровська - "Солар Енерджі Матч" і "Соліс Імперіум", передає mv.org.ua

«Нам виділили не придатні для сільськогосподарського використання землі з хорошою інсоляцією», - розповідає керівник проекту.

Зараз будівельні роботи йдуть повним ходом: сонячні панелі, яких загалом буде встановлено 34,5 тисяч, кріплять на каркас з оцинкованої сталі. Одна сонячна панель має потужність 330 Вт.

На території СЕС встановлять також 150 інверторів потужністю 60 кВт, які перетворюють постійний струм в змінний, сонячної енергію у електричну.

Далі електроенергія надходить на трансформатор, через який транспортується в загальну мережу.

Будівництво СЕС планують завершити до кінця листопада, а до кінця грудня – провести пуско-налагоджувальні роботи та ввести об’єкти в експлуатацію.

Зараз на будівництві сонячних станцій працює 60 осіб, переважно місцеві: з Якимівки та Мелітополя. Робітників допоміг набрати Якимівський центр зайнятості населення, їх офіційно працевлаштували. 

Після завершення будівництва за роботою кожної станції спостерігатиме один оператор, який за допомогою спеціальних екранів контролюватиме роботу СЕС і у разі неполадок в роботі негайно викликатиме оперативну групу електриків, що чергує поблизу.

На панелі управління оператора буде відображатися спеціальна таблиця, на якій відображатимуться стринги - 19 послідовно з'єднаних сонячних панелей. Одна СЕС має 1 тисячу стрингів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: