Як на Запоріжжі будують Приморську вітрову станцію потужністю 200 МВт

У Запорізькій області активно будують Приморську вітроелектростанцію потужністю 200 МВт.

Як повідомив на своїй сторінці в соцмережі директор департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької ОДА Андрій Антонов, зараз на новій ВЕС бетонують перший фундамент, передає iz.com.ua

«Перші палі на об'єкті були забиті на початку лютого 2018 року, а монтаж першого анкерного блоку фундаменту вітроагрегата стартував наприкінці травня, - розповідає він. - Приморська ВЕС ДТЕК буде розташована на двох майданчиках: Приморськ 1 — поблизу Приморська та Приморськ 2 — поблизу діючої Ботієвської вітроелектростанції - на кожному буде розташовано 26 вітрових турбін».

Ботіївська ВЕС

Середньорічне вироблення електроенергії за «зеленим тарифом» планується на рівні 670 млн кВт/год, додає Андрій Антонов.

Згідно з планом, перші 100 МВт Приморської ВЕС будуть введені в експлуатацію не пізніше січня 2019 року, другі 100 МВт — не пізніше 1 січня 2020 року.

Очікується, що у проект буде інвестовано близько 300 млн євро (з урахуванням курсових коливань може скласти близько 9,4 млрд гривень)

План будівництва Приморської ВЕС директор ТОВ «Вінд Пауер» Вікторія Сиромятова представила на нараді в ОДА 1 квітня 2017 року.

Приморська ВЕС — це другий проект ДТЕК у Запорізькій області. У 2014 році була повністю введена в експлуатацію Ботієвська ВЕС, яка має 65 вітрових турбін загальною потужністю 200 МВт. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка