Як компостувати органічні відходи у квартирі

У місті органічні відходи можна компостувати в квартирі.

Розповімо про доступні варіанти ефективної утилізації харчових решток, передає recyclemag

Органіку в умовах міста можна компостувати за допомогою компостера. Можна придбати електричний компостер - це самий безпроблемний в обслуговуванні, але й найдорожчий варіант. Він працює від мережі і не вимагає участі людини у переробці. Електричний компостер, який виглядає як черговий кухонний девайс, легко впишеться в інтер’єр оселі або балкону. Необхідно закласти органіку у ємність, а пристрій створює і підтримує необхідну температуру для роботи бактерій, які закладаються один раз, і періодично перемішує масу.

Кришка оснащена змінними фільтрами, які не випускають неприємні запахи зсередини.

Через 2-4 тижні - в залежності від режиму, ви дістаєте з бака готовий компост. В місяць пристрій може переробити 50 + кг органічної сировини.

В квартирі також можна використовувати ЕМ-контейнер("Бокаші") - неавтоматизований компостер, який переробляє органіку за рахунок мікробних біопрепаратів. Зовні він виглядає як герметичне відро або урна з краником біля основи для відводу рідини.

Бак необхідно заповнити органікою, зверху полити або посипати ЕМ-сумішшю. Найчастіше цю суміш називають "Бокаші" - але насправді це назва японського бренду таких компостерів і сумішей для них.

Заправляти ЕМ-контейнер можна і альтернативними варіантами, представленими на ринку. Протягом місяця ефективні мікроорганізми готують компост, який потім можна використовувати у саду або городі. Можна підібрати контейнер в залежності від об’єму продукованих органічних відходів.

В умовах квартири можна встановити вермикомпостер, який ще називають «верміфермою», де за допомогою черв'яків виробляється найцінніше і корисне добриво – біогумус. Не кожен готовий розмістити цих вихованців у своєму будинку, багато хто ставиться до такого співжиття неоднозначно. Але на практиці вони не завдають незручностей.

Компостер являє собою кілька встановлених один на одного ящиків з безліччю невеликих отворів, по яких черв'яки переповзають від переробленої сировини до свіжих решток. В процесі таких пересувань вони розпушують компост і надають йому гранульовану форму.

Годувати "працівників" можна не всім: не рекомендується відправляти в баки м'ясні та рибні відходи, цитруси, цибулю, капусту. Від них може з'явитися неприємний запах і мушки-дрозофіли, від яких важко позбутися. Але якщо дотримуватися правил утримання вермикомпостера, то цих наслідків легко уникнути.

Ще багато хто переживає, що з баків черв'яки будуть розповзатися по будинку, але вони світлочутливі, їм комфортно перебувати у темному земляному середовищі.

Мешканцям регіонів, де каналізація підключена до установок з переробки осаду стічних вод у біогаз, доцільно придбати диспоузер - електричний пристрій, який встановлюється у раковину і перемелює органіку перед змивом у каналізацію. На перший погляд це ідеальний варіант: сировину не потрібно довго збирати, готувати компост, потім десь закопувати його - подрібнив і змив все.

Також органічні відходи можна подрібнити вручну і висушити взимку на батареї або в духовці / влітку на балконі або заморозити в морозильній камері. Зібрану сировину можна закопати в городі/парку/лісі або відвезти у пункт збору органічних відходів. Приміром, у Львові приймають органічні відходи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка