Як Сеул став екологічно чистим мегаполісом

Столиця Південної Кореї – Сеул незважаючи на щільну висотну забудову, велику кількість людей і машин, має безліч парків та напрочуд чисте повітря.

Десяте за величиною місто світу, де проживає 24 млн осіб, знайшло баланс між економікою та екологією, передає Аctivatica.org.

У Сеулі дуже багато дерев, які восени милують око яскравими фарбами - від зеленого до золотого і яскраво-червоного. Паркові зони в мегаполісі організовані поблизу висоток, в яких розміщуються корпорації. У людей є можливість вийти зі скла і бетону і опинитися у парку біля водойми.

Під час літньої спеки природну прохолоду у Сеулі забезпечують річки, які у багатьох мегаполісах загнані під землю.

Парки у столиці Південної Кореї навчилися розбивати на місці звалищ. Так, приголомшливої краси парк Хонгечхон, зведений на місці стометрового полігону твердих побутових відходів, сміття на якому накопичувалося з 1978 року. На додачу, газ, який накопичився на звалищі, забезпечує енергією навколишні будинки.

У Сеулі з’являються будинки, які генерують енергію для власних потреб. Один з них – будівля з вбудованими у стіни сонячними батареями.

Міська влада Сеула робить грандіозні спроби, аби пересадити жителів мегаполісу на велосипеди. У місті організовано мальовничі велопрокати, у столичних парках велодоріжки відокремлені від пішохідних доріжок. І хоча корейці ігнорують цей вид транспорту, влада не втрачає надій, поліпшуючи велоінфраструктуру.Сеул перетворився на дуже благополучне місто і, при цьому, зберіг екологію. Південна Корея перейшла з категорії країн, що розвиваються, у категорію розвинених. Рівень ВВП на душу населення в країні виріс зі 100 доларів у 60-ті роки до 35 тис. доларів у наші дні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка