Як ОСББ у Луцьку за один опалювальний сезон зекономило 600 тис грн

У луцькому об'єднанні співвласників багатоквартирного будинку "Федорова, 4" зекономили за один опалювальний сезон 600 тис гривень.

Такої економії мешканцям дев’ятиповерхівки вдалось досягти завдяки встановленню у 2016 році індивідуального теплового пункту та теплового лічильника, які дозволили вирішити проблему з різним температурним режимом між поверхами, передає "Четверта влада"

Цьогоріч ОСББ взялося за термомодернізацію будинку. За програмою відшкодування відсоткових ставок, яка діє у Луцькій міській раді, будинок отримав від "Укргазбанку" 2 мільйони 400 тисяч гривень на утеплення. Окрім того, що мешканцям не доведеться виплачувати відсотки за цим кредитом (їх виплатять з міського бюджету), то ще близько половини коштів тіла кредиту поверне об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження. Як результат, мешканцям 144 квартир доведеться протягом 10 років виплатити лише половину отриманої суми.

Термомодернізаційні роботи виконує ПП"Галспецбуд". Утеплюється будинок полістирольною плитою товщиною 10 сантиметрів, а вікна та протипожежні пояси по периметру - ватою товщиною 10 сантиметрів.

«Якщо після встановлення ІТП ми змогли зекономити близько 55% коштів за опалення, то після утеплення сподіваємося вийти на показник у 70% і більше, - зазначають у ОСББ «Федорова, 4». – Через викришування бетону між плитами 24-річний будинок не лише втрачав тепло, але й привабливість – термомодернізація вирішити обидві проблеми»

Досвідчена компанія з потужною матеріально-технічною базою та кваліфікованими спеціалістами розпочала утеплення панельної дев’ятиповерхівки 20 квітня і планує його завершити до 20 липня.

До слова, " виконувала аналогічні роботи на Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

На торцевій стіні будинку по Федорова, 4 з’явився логотип Луцька. «Ми любимо своє місто!» - пояснюють у об’єднанні.

Вже у червні ОСББ «Федорова, 4» планує розпочати капітальний ремонт даху багатоповерхівки, який частково - у розмірі 200 тисяч гривень – профінансує держава. «Ми не лише збільшуємо енергоефетивність нашого житла, але й наближаємо енергетичну незалежність України», - зазначають мешканці луцької дев’ятиповерхівки.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка