Як 5 відновлювальних джерел енергії одночасно опалюють будинок

Нову технологію, котра передбачає використання ефективного і недорогого джерела енергії, презентувала люксембурзька компанія Unera. 

Інноваційна концепція опалення, котру назвали SolarEis, полягає в тому, що при обігріванні будинку, одночасно використовуються п’ять відновлювальних джерел енергії: сонце, повітря, вода, грунт і лід. В основі технології поєднуються системи опалення та охолодження, акумуляція всього виробленого тепла від різних джерел.

2.jpeg

При замерзанні води виділяється стільки тепла, як при її нагріванні до 80 градусів. Це тепло буде використовуватись. Одночасно з монтажем на даху сонячних колекторів, буде монтуватися підземне льодове сховище. Один з кількох контурів теплового насоса буде опущений в це сховище, забезпечуючи акумуляцію теплової енергії з грунту.  

Система складається з сонячно-повітряних абсорберів, теплового насосу, льодосховища і пристроїв керування.  Акумулятор холоду забирає тепло з довкілля, а коли його температура починає опускатися нижче температури грунту, акумулятор накопичує його. Сонячна енергія є додатковим джерелом тепла, в результаті чого підвищується ефективність всієї установки.

3.jpg

4.jpg   5.jpg


На думку виконавців, технологія дозволяє будувати екологічно чисті сучасні будинки, котрі не споживають традиційного палива. Дослідження показали, що кількість теплової енергії, отриманої від одного льодосховища об’ємом 10 куб.м, порівнюється з теплотою спалювання 100 л рідкого палива. Система рахується високоефективною, надійною і екологічно чистою.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: