Як 13-річний хлопчик 5 років керує компанією з переробки пластикових відходів

На одному з уроків, присвячених Дню Землі, 7-річний Ваніс з Каліфорнії дізнався про проблему сміття і важливість його переробки. І він вирішив зайнятись сортуванням відходів та заробляти на цьому гроші. Батьки пообіцяли допомогти йому. Так Ваніс Бухольц (Vanis Buckholz) став наймолодшим засновником компанії з переробки сміття. Його компанія "My ReCycler" за 5 років діяльності переробила понад 3,5 тон сміття, повідомляє rodovid.me.

«Ідея імені для свого бізнесу прийшла від слова «cycling» (в перекладі «їзда на велосипеді»). Катаючись на своєму велосипеді околицями міста, підбираю сміття на пляжі, вулицях і парках, потім везу його додому, щоб переробити, - розповідає Ваніс. - Мої мама і тато вчили мене ніколи не смітити, тому збирання сміття було те, що ми завжди робили, тільки тепер це стало частиною бізнесу».

Спочатку у дворі будинку встановили баки для роздільного збору, куди приносили сміття друзі і сусіди Ваніса. Вантажівка раз у кілька тижнів вивозила сміття на переробний завод, за що сім’я Ваніса отримувала 100-200 дол. Через 3 роки у Ваніса вже працювала команда активістів, які в контейнерах, прикріплених до велосипедів, збирали відходи з усього міста.

25% від отриманої суми Ваніс віддає організації «Project Hope», яка допомагає бездомним дітям.

Про роботу Ваніса можна взнати на сторінці його компанії у Facebook.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка