Виробник побутової техніки розробив лінійку світлодіодних світильників на сонячних батареях для жителів Африки

Нідерландська компанія Philips спільно з Центром розвитку інновацій «В Африці - для Африки» (розташований у столиці Кенії Найробі) потурбувалася про малозабезпечених жителів «чорного континенту». Компанія презентувала нещодавно нову лінійку світлодіодних світильників, що працюють на сонячних батареях. Цікаво, що ці світильники призначені саме для використання в країнах Африки, повідомляє ресурс Heburek.net

3.jpg

Система Philips LifeLight Home складається з двох світлодіодних підвісних світильників та хаба з портом USB для зарядки мобільних телефонів та інших електронних пристроїв. Максимальна тривалість роботи світлодіодів на одній зарядці становить 40 годин, а їх яскравість в 10 разів вища, ніж у звичайних гасових ламп або свічок. Крім того, світлодіоди набагато безпечніші, адже вони не виділяють дим, а разом з ним продукти горіння, які є причиною захворювань дихальних шляхів; а також не містять відкритого вогню – потенційного джерела загоряння і пожеж у будинках. Нова розробка працює на сонячних батареях. 
4.jpg
Справа в тому, що на сьогодні близько 560 млн африканців живуть без електрики, і у вечірній час їм доводиться користуватися небезпечними та неекономічними свічками і гасовими лампами. При цьому світловіддача цих джерел світла настільки низька, що не дозволяє вести будь-яку практичну діяльність після заходу сонця.

Наразі компанія працює з урядовцями та зацікавленими сторонами в країнах Африки з метою надання своїх інноваційних розробок в області освітлення всім жителям, які не мають доступу до електрики.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: