Виробник одягу встановить 8 га сонячних батарей на даху свого приміщення

Англійська компанія Marks & Spencer (M&S) оголосила про новий енергетичний проект, мета якого – встановлення найбільшої у Великобританії кількості сонячних батарей, зосереджених у одному місці, а саме – на даху свого дистрибуційного центру поблизу селища Касл-Донінгтон (північно-західний Лестершир). 
 
Проект планують реалізувати до середини 2015 року. Сучасні панелі сонячних батарей розмістять на поверхні даху площею у 8,3 гектари! Робота такої кількості батарей здатна виробляти більше 5 000 Мвт електроенергії на рік (для порівняння, цього достатньо для живлення 1190 будинків). 

Реалізація подібного проекту за 20 років свого існування дозволить M&S знизити так званий «вуглецевий слід» на 48 000 тонн. Крім того, «енергії сонця» буде достатньо, щоб повністю автоматизувати роботу дистрибуційного центру, на площі якого можна розмістити 11 футбольних полів. 
 
Проект по встановленню сонячних батарей був розроблений в рамках екологічної ініціативи M&S, що називається «План А». «Сонячний дах» дозволить компанії стати на один крок ближче до виконання своєї екологічної місії –M&S має налагодити діяльність таким чином, щоб до 2020 року використовувати 50% енергії, добутої з поновлюваних джерел.

1.jpg

«План А» (створений у 2007 році) включає в себе ряд інших не менш важливих екологічних ініціатив. Згідно плану компанія M&S також зобов’язалася зменшити кількість відходів на виробництві (з часом звівши їх до нуля), а також стати вуглецево-нейтральною компанією.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка