Виробіток гідроелектростанцій можна збільшити на 1% завдяки новому програмному забезпеченню

GE Renewable Energy розробила нове рішення призначене для підвищення ефективності гідроелектростанцій, повідомляє СleantechnicaКомпанія запустила нову інтелектуальну систему цифрового моніторингу стану гідроелектростанцій (ICMS) на виставці HydroVision Tradeshow, що проходить в Міннеаполісі.

Зі збільшенням потенціалу відновлюваних джерел енергії, GE Renewable Energy визначила, що саме необхідно ГЕС для збільшення їхньої гнучкості і підвищення показників. Тому вони розробили ICMS, що стало частиною рішення компанії GE Asset Management Performance (APM). Завдяки використанню машинного навчання для підвищення ефективності контролю і технічного обслуговування на ГЕС, ICMS теоретично може додатково генерувати 1% додаткової енергії.

Згідно GE Renewable Energy, програмне забезпечення ICMS збирає і аналізує різні дані в режимі реального часу, в тому числі температури, вібрації, прискорення і швидкості обертання, та виявляє ранні ознаки механічних або електричних проблем, які можуть призвести не тільки до зниження ефективності ГЕС, але й до довгострокових механічних проблем. ICMS відстежує і прогнозує операції гідроелектростанції, дозволяючи поліпшити управління несправностей і технічне обслуговування.

ICMS вже працює на Pont Baldy, гідроелектростанції, що керується Energie Développement Services du Briançonnais (EDSB) (знаходиться на південному сході Франції, починаючи з грудня 2015 року). Результати роботи Pont Baldy дивовижні – ICMS зібрала і проаналізувала майже 2 терабайти даних на місяць, та інформацію про температури, технічне обслуговування і часи простою за три роки.   

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка