Випередження графіку: Tesla Gigafactory розпочне виробництво акумуляторних систем до кінця 2015 року

Як очікувалося раніше, завод Tesla Gigafactory, який може стати найбільшою будівлею в світі, розпочне виробництво акумуляторних батарей лише в кінці 2016 – на початку 2017 року. Однак світовий попит змушує компанію працювати із суттєвим випередженням графіку.

Нещодавно стало відомо, що виробництво акумуляторних систем Powerwall і Powerpack було перенесено із головного заводу компанії у Фремонті (штат Каліфорнія) до автоматизованої виробничої лінії Gigafactory (штат Невада). 

У компанії пояснюють: частину потужностей заводу Tesla Gigafactory запустять вже до кінця 2015 року, повідомляє Сlean Тechnica.

Як вже зазначалося, такий поспіх викликаний значним попитом на системи Powerwall і Powerpack в усьому світі. Проте з іншого боку, повністю добудувати Gigafactory до кінця поточного року компанія ніяк не встигне. Через що заплановане тут на 4-й квартал 2015 року часткове виробництво різних комплектуючих доведеться відкласти на 1-й квартал наступного року. А вже готові виробничі потужності заводу віддати на потреби Powerwall і Powerpack. 

«Ми змушені відійти від затвердженого раніше плану та прискорити виробництво акумуляторів на заводі Gigafactory на кілька кварталів раніше», - пояснюють в компанії. 

У офіційному повідомленні Tesla також йде мова про значне збільшення попиту на представлені цього року системи: 

«Ми бачимо дуже великий попит на нові системи Powerwall і Powerpack у світовому масштабі. Зокрема, чимало замовлень надійшло з Австралії, Німеччини та Південної Африки. Щоб покрити такий інтерес, ми збільшуємо наш відділ продажів, а також продовжуємо підписувати нові угоди з різноманітними енергетичними компаніями в усьому світі. Крім того, ринок Індії з її сильною урядовою підтримкою "зелених" проектів відкриває для нас нові перспективи». 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: