Винахідник створив велосипед із сонячними батареями

Albert van Dalen, інженер-програміст, винахідник, ентузіаст-велолюбитель з міста Маастріхт, Голландія, розробив незвичайний велосипед Maxun One з сонячними батареями на передній і задній панелях. Енергія сонця дозволяє пересуватися цим велосипедом зі швидкістю 25 км/год., інформує news.eizvestia.com.

На велосипеді встановлений «невеликий акумулятор» для оптимальної роботи, забезпечення подачі електрики «у відсутності сонячного світла», а також для створення початкового прискорення. Винахідник повідомляє, що проїхав на велосипеді з моменту його створення тисячі миль.

«Сонячний» велосипед досить легкий і зручний у користуванні. Встановлені сонячні панелі є достатньо маленькими за розмірами, щоб не заважати пересуванню, але й достатньо великими, щоб добре працювати навіть у похмурі дні.

«Велосипед створено з легких і міцних матеріалів, щоб зменшити його вагу до 17 кг, але й водночас зробити його досить сильним, щоб витримати стрес, викликаний їздою на високій швидкості поганими дорогами. Крім того, сонячний велосипед залишається стабільним на високій швидкості, навіть з обома сонячними панелями».

Ентузіазм винахідника в справі просування екологічного транспорту і використання відновлюваної енергії викликає захоплення, однак залишаються питання до конструкції Maxun One в плані безпеки для пішоходів та інших велосипедистів. Ще одна спірна сторона проекту – це ціна велосипеда, яка сягає близько 80 000 £ ($ 115 000).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: