Використовуючи радіатор-акумулятор та нічний тариф на електроенергію можна зменшити витрати на опалення

Різними способами можна уникати використання дорогого газу для обігрівання будинків і квартир. Кожен із способів має свої переваги та недоліки. 

Ніби найдешевший спосіб – обігрівання дровами. Але ціна дров також буде зростати, їх треба привозити, рубати, зберігати і носити до котла. Не кожному це подобається.

Комфортним способом є електричне обігрівання. Для цього можна скористатися різними конструкціями, кожен з них має свою специфіку.

Електричні та електродні котли працюють за допомогою води та радіаторів, використовуючи насоси для передачі тепла від котла до радіаторів. Така система має багато елементів, що дає привід сумніватися у надійності системи.

Електричні кабелі та плівки потребують ретельного вкладання та монтажу. Займають до 60-70% площі підлоги чи стелі.

Електричні радіатори не є достатньо ефективними. 

Читайте також: Тепловий насос: і обігріє взимку і дасть прохолоду влітку

Простим та економним способом електричного обігрівання є теплоакумулююче обігрівання (фактично електричний радіатор, але з внутрішніми твердими накопичувачами тепла). Такі акумулятори добре ізольовані і довший час можуть віддавати накопичене тепло. 

Для накопичення добового тепла необхідно застосовувати нічний тариф електроенергії (вночі електрика дешевша).  Корпус радіатора виготовлений з високоякісної сталі, в середині котрого встановлений тепловий акумулятор.
Температура поверхні радіатора 60 С. При електричній потужності нагрівного елемента 2 кВт, акумулятор здатний накопичити 16 кВт*год тепла ( має масу 100 кг). 

Встановлюється в кожній кімнаті. Не спалює кисень і не сушить повітря. 

Суттєва перевага для системи обігрівання – немає води, не боїться замерзання.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка